Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • Batibouw 2023 in het teken van duurzaamheid
    • “Nieuwe minimumuurloon faseren en werkgeverslasten verlagen”
    • Liebherr introduceert 70 cm brede vrieskasten
    • De nieuwe Oak Kitchen van Nordiska Kök
    • Pelgrim stopt met productie van gaskookplaten en -fornuizen
    • Rectificatie
    • De nieuwste keuken van Nordiska Kök
    • Franke verwelkomt nieuwe sales manager
    Keuken & Design
    • Home
    • Markt
      • Awards
      • Evenementen
      • Financieel
      • Keukenmarkt
      • Woningmarkt
      • Literatuur
    • Interieur
      • Smart
      • Verlichting
      • Wanden en vloeren
    • Producten
      • Apparatuur
      • Keukens
      • Kranen
      • Spoelbakken
      • Werkbladen
    • Designers
    • K&D Wiki
    • Adverteren
    • Abonneren
      • Over Keuken&Design
    Keuken & Design
    Home » Berichten » Niet iedereen hoeft van het gas af

    Niet iedereen hoeft van het gas af

    4 maart 2021

    In het vraaggesprek zei Rutte verder dat het ‘niet gaat lukken’ iedere woning in Nederland van het gas af te halen. Dit meldde De Gelderlander gister.

    Dit heeft te maken met de hoge kosten die hieraan verbonden zijn. Eerder deze week werd door het Economische Instituut voor de Bouw (EIB) becijferd dat het een gemiddelde investering vergt van 40.000 euro per woning om een huis van het gas te halen.

    Overigens stelde Rutte in een vraaggesprek wel dat meer woningen van het gas af moeten. “In de mix van isoleren van woningen en meer wind- en zonne-energie hebben we het wel nodig. Maar mensen moeten het in de portemonnee wel mee kunnen maken. Het stomste wat we kunnen doen is de mensen op kosten jagen. We gaan daar niet rücksichtslos mee door”, aldus de VVD-leider.

    Gerelateerd

    Previous Article“Dertig procent non-foodwinkels verdwijnt na corona”
    Next Article K&D keukenwiki: Japandi

    Comments are closed.

    Lees K&D online
    Nieuwsbrief
    Nieuwsbrief
    Volg ons op Instagram

    keukenendesign

    Het interview met general manager Matthijs de Rooi Het interview met general manager Matthijs de Rooij van SMEG al gelezen? Inflatie of niet, hij heeft ambitieuze plannen voor @smeg_nederland ."Sterker nog, als er niets mis gaat, wordt dit het beste jaar van SMEG Nederland ooit", vertelt hij monter.Zie link in bio
    Veel leesplezier!Is er een kwestie die we volgen Veel leesplezier!Is er een kwestie die we volgens jou echt eens moeten bespreken in K&D of een nieuwtje die we niet mogen missen? Stuur ons dan een DM. Keuken&Design is immers hét vakblad door en voor de branche.
    Gefeliciteerd @loomanskeukens ! Dit bedrijf won af Gefeliciteerd @loomanskeukens ! Dit bedrijf won afgelopen week de Gouden Driehoek tijdens het jaarlijkse congres van @mhkkueche.de in @huisterduin . Volgend jaar mag deze keukenspecialist Nederland vertegenwoordigen tijdens het Europese congres van MHK in Berlijn.
    Wilbrand Hardeman van @velthuizenkeukens vertelt i Wilbrand Hardeman van @velthuizenkeukens vertelt in de nieuwe editie van K&D wat zijn dromen zijn als interieurontwerper. Eigenlijk is al een droom uitgekomen, maar Hardeman heeft ambitie. Aan de hand van twee bijzondere projecten laat hij zijn visie op interieurarchitectuur zien.#keukendesign
    Laat meer zien... Volg ons op Instagram

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....