Facebook Twitter Instagram
    Trending
    • Falmec aanwezig op Salone di Mobile in Milaan
    • Ryan Lalay: De marketeer die ook handelt in keukens
    • #YouMake-campagne van Samsung gericht op personalisatie
    • Next125 past merklogo aan
    • Werknemers sneller geneigd tot ontslag
    • Häfele maakt special meubel voor Broeinest
    • BORA toont twee nieuwe producten op Batibouw
    • Project: vakantiewoning in het Zweedse Rågeleje
    Keuken & Design
    • Home
    • Markt
      • Awards
      • Beurzen
      • Financieel
      • Keukenmarkt
      • Woningmarkt
      • Literatuur
    • Interieur
      • Smart
      • Verlichting
      • Wanden en vloeren
    • Producten
      • Apparatuur
      • Keukens
      • Kranen
      • Spoelbakken
      • Werkbladen
    • Designers
    • K&D Wiki
    • Adverteren
    • Abonneren
    Keuken & Design
    Home » Berichten » #YouMake-campagne van Samsung gericht op personalisatie

    #YouMake-campagne van Samsung gericht op personalisatie

    In de nieuwe #YouMake-campagne van Samsung wordt duidelijk gemaakt dat je de apparaten van dit merk helemaal kunt laten aansluiten op de jouw persoonlijke levensstijl.

    Samsung wil consumenten zelf laten bepalen hoe ze apparaten gebruiken. Dit sluit aan op de Bespoke-serie van het merk die uitgebreid wordt van huishoudelijke apparaten naar smartphones en andere productcategorieën. Personalisatie en connectiviteit staan hierin centraal. Samsung gebruikt hiervoor SmartThings1 IoT-oplossingen.
    ​
    ​Voor de aftrap van de campagne is de #YouMake-pagina op Samsung.com gelanceerd. Hier vinden gebruikers de eerste serie producten die ze helemaal kunnen personaliseren. Zo bestaat de Bespoke-serie onder meer uit koelkasten die wereldwijd in meer dan twintig kleuren en zeven afwerkingen zijn verschenen. Het is ook mogelijk om meerdere huishoudelijke apparaten qua kleur en afwerking op elkaar te laten aansluiten. De magnetron kan bijvoorbeeld ook gecustomized worden. Hierdoor krijg je een heel persoonlijke keuken.

    Nu wil Samsung deze vorm van personalisatie verder doorvoeren. Op de site kun je bijvoorbeeld verschillende kleuren vinden voor de Galaxy Z Flip3, Galaxy Watch4 Design Studio, The Frame, The Freestyle en de Samsung Smart Monitor M8.

    Op de website kun je aan een design werken en het opslaan om het later af te maken. Vervolgens kun je het product online bestellen.

    ​“Bij Samsung werken we aan een toekomst met vlekkeloos werkende technologie, die helemaal in dienst van mensen staat. Via verbinding en personalisatie streven we ernaar om het dagelijks leven zo leuk en makkelijk mogelijk te maken,” zegt June Park, President bij Samsung Benelux.

    De #YouMake-campagne wordt in mei in de eerste negen landen uitgerold en daarna volgt ook de rest van de wereld. De campagne is een doorlopend project waarbij services worden aangeboden via virtuele events en metaverse platforms waarin een belangrijke rol is weggelegd voor de bijdragen van gebruikers.

    Gerelateerd

    Previous ArticleNext125 past merklogo aan
    Next Article Ryan Lalay: De marketeer die ook handelt in keukens

    Comments are closed.

    Lees K&D Online
    Premium

    Ryan Lalay: De marketeer die ook handelt in keukens

    Manja ten Berge-Hutten: 28 jaar ervaring

    Kranen van Dornbracht nu beschikbaar als BIM-data

    Bob Romijnders: “Keuken is een belangrijk puzzelstuk”

    Nanne Schuiveling: Van danseres naar interieurarchitect

    Frans Pahlplatz: “Er worden veel te veel keukens weggegooid”

    “Alsof ik naar een hele slechte film keek”

    Groenstyling: inspiratie voor 2021!

    Het effect van COVID-19 op de steengroeven in India

    Joep Verheijen: “We nemen onszelf veel te serieus”

    Nieuwsbrief
    Nieuwsbrief
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    06-18118260
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Volg ons op Instagram
    Volg ons op Instagram

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....